Promotions
Mūsu

akcijas

SPORTA IEPAZĪŠANĀS PIEDĀVĀJUMS 100% NAUDAS ATGRIEŠANA LĪDZ PAT 40 € TAVAI 1. LIKMEI

Sāc savu LV BET pieredzi ar fantastisku 100% naudas atmaksas iepazīšanās piedāvājumu.

Vienkārši veic savu pirmo naudas iemaksu vismaz 10 € apmērā un veic likmi uz iecienītāko sporta notikumu.

Lai kvalificētos, Tavai pirmajai likmei jābūt vienkāršai vai kombinētai ar maksimālo kopējo koeficientu 7.00.

Ja Tava pirmā uzliktā likme kvalificējas akcijas noteikumiem un tā tiek zaudēta, neuztraucies – mēs Tev atmaksāsim līdz 40 € nākamajā darba dienā līdz pulksten 17:00*.

Vinnē vai zaudē, Tu tik un tā būsi uzvarētājs!

*Naudas atmaksas kreditēšana, kas iekrīt nedēļas nogalē, tiks pārcelta uz nākamo darba dienu.

LŪK KĀ TAS STRĀDĀ:

 1.  Reģistrējies un veic savu pirmo naudas iemaksu vismaz 10 € apmērā sporta derību produktā.
 2. Veic savu pirmo vienkāršo vai kombinēto likmi ar maksimālo kopējo koeficientu 7.00.
 3. Ja Tava pirmā likme tiks zaudēta, mēs atmaksāsim līdz pat 40 €, bet ja Tava pirmā likme tiks uzvarēta, Tu saņemsi likmes laimestu.

Šis akcijas piedāvājums attiecas tikai uz pirmo veikto likmi, kurai ir jāatbilst likmes nosacījumiem un ir jābūt aprēķinātai.

Reģistrēties
Sportsbook WELCOME OFFER

Noteikumi

 1. Šī akcija ir spēkā līdz turpmākam paziņojumam. Lai gan akcijai nav beigu datuma, tā ir pieejama jaunajiem spēlētājiem, kuri ir reģistrējušies LV BET pēc 17.11.2020, un tā ir derīga tikai pirmajai veiktajai sporta likmei.
 2. Šis akcijas piedāvājums ir pieejams tikai spēlētājiem, kuri dzīvo Latvijā.
 3. Minimālais atļautais klienta vecums šim akcijas piedāvājumam ir 18 gadi.
 4. Lai spēlētājs varētu pretendēt uz iepazīšanās piedāvājumu, pirmajai likmei ir jāatbilst likmes noteikumiem, kas veikta pēc pirmās naudas iemaksas vismaz 10 € apmērā sporta derību produktā.
 5. Kvalifikācijas likmei ir jābūt vienkāršai vai kombinētai likmei ar maksimālo kopējo koeficientu 7.00.
 6. Kvalifikācijas likmei ir jābūt aprēķinātai kā zaudētai, lai pretendētu uz naudas atmaksu.
 7. Maksimālā naudas atmaksa ir 40 €.
 8. Naudas atmaksa tiks ieskaitīta spēlētāju kontos nākamajā darba dienā līdz pulksten 17.00 pēc kvalifikācijas likmes aprēķināšanas.
 9. Naudas kreditēšana var kavēties līdz 48 stundām, maz ticamo, tehnisko problēmu dēļ.
 10. Likmes veiktas uz virtuālajiem sporta veidiem vai likmes ar izmantotu Cash-Out (naudas izmaksas) iespēju neatbilst šim piedāvājumam.
 11. Likmes, kuras ir veiktas uz dažādām izlasēm, bet vienā un tajā pašā tirgū, vai likmes, kas veiktas līdzvērtīgos tirgos (piemēram, Dubultā Iespēja un Āzijas handikaps +1 / -1), neatbilst šim piedāvājumam. Ja tiek veiktas šāda veida likmes, LV BET patur tiesības slēgt kontus un konfiscēt esošos līdzekļus.

VISPĀRĪGI

 1. LV BET godprātīgi piedāvā akcijas piedāvājumus spēlētājiem, kuri izmanto mūsu pakalpojumus tikai izklaides nolūkos. Klients atbalsta neizmantot ļaunprātīgi konta atvēršanas iespējas, lai gūtu labumu no bonusiem, ko LV BET piedāvā. LV BET ir nulles tolerances politika pret bonusu ļaunprātīgu izmantošanu un/vai citām aizdomīgām darbībām, un LV BET patur tiesības bloķēt un noņemt bonusus, kā arī visus ar bonusu saistītos laimestus no kontiem, kuri tiek turēti aizdomās par iesaistīšanos šādās darbībās vai uzvedībā. (Šādiem kontiem tiks ierobežota vai pilnībā liegta piekļuve uz akciju saitēm). Ņemiet vērā, ka šādos gadījumos LV BET nav pienākuma atmaksāt uz konta esošos aktīvos līdzekļus, izņemot sākotnēji iemaksātās naudas summas.
 2. “Akcijas ļaunprātīga izmantošana” ir definēta kā, bet neierobežojas ar jebkuru no tālāk minētajiem darbības veidiem:
  • VPN, starpniekservera vai citu paņēmienu un pakalpojumu izmantošana ar nolūku apzināti aizsegt, slēpt vai mainīt IP adreses, lai krāpnieciski izmantotu akcijas piedāvājumus;
  • Neatkarīgi no tā, vai tas mums ir zināms vai nezināms, izmantojot jebkuras programmatūras vai sistēmas kļūdas, nepilnības, defektus, trūkumus vai kļūmes tai skaitā, bet ne tikai, attiecībā uz jebkuru sniegto spēli;
  • Vairāku kontu izveidošana, lai pieprasītu bonusus vai jebkuru citu akcijas piedāvājumu vairāk nekā vienu reizi;
  • Darbojoties sindikātā ar citiem spēlētājiem, lai ļaunprātīgi izmantotu bonusus, apzināti krāptos, vai izrādot cita veida ekspluatējošu rīcību;
  • Pretrunīgu likmju veikšana, ko klients vai klientu grupa ir veikusi vienā un tajā pašā spēļu/ derību tirgū, ar galējo mērķi gūt peļņu neatkarīgi no likmju galējajiem rezultātiem vai jebkura cita veida ļaunprātīgas rīcības;
  • Vienlīdzīgu, nulles vai mazas starpības likmju veikšana;
  • Pārejot no lielām likmēm, kas tiek veiktas uz lielu dispersiju iznākumu, lai pēc lielas uzvaras, pārietu uz normālu dispersijas iznākumu ar mazākām likmēm ar nolūku, lai ātrāk izpildītu derību prasības;
 3. Uz akcijas piedāvājumiem var pretendēt tikai vienu reizi viena persona, mājsaimniecība, ģimene, dzīvesvietas adrese, e-pasta adrese, maksājuma metode, IP adrese, ierīce vai koplietojamā datora vide (lūdzu, ņemiet vērā, ka ja tiek izmantots koplietojamo datoru, piemēram, darba vietā, publiskajā bibliotēkā vai interneta kafejnīcā, tikai vienu reizi lietojot datoru un/ vai IP adresi, būs iespēja saņemt bonusu, balvu, naudas atmaksu utt.) Laimesti tiks izmaksāti tikai tādā gadījumā, ja LV BET nolemj, ka viens vai vairāki bonusi tika pieprasīti patiesas kļūdas vai savienojamības problēmas rezultātā, kas šķiet nejaušs un netiek uzskatīts par krāpniecisku.   
 4. Ja šobrīd esi sevi izslēdzis no azartspēlēm vai pieteicies pašatteikušos personu reģistrā LV BET akcijas perioda laikā, Tev nebūs tiesības pretendēt uz jebkādiem bonusiem, balvām vai akcijām šī pārtraukuma laikā.
 5. LV BET patur tiesības izmanīt Noteikumus un/vai pārtraukt vai atsaukt akciju neparedzētu apstākļu dēļ (piem. nepārvaramas varas dēļ, problēmas ar savienojumu, likuma izmaiņas). LV BET centīsies pēc iespējas laicīgāk brīdināt spēlētājus par šādiem notikumiem. Ja kāds papildinājums Tev šķiet nepieņemams, Tev vajadzētu pārtraukt vietnes izmantošanu, pārtraukt piedalīšanos akcijā un / vai slēgt savu kontu. Lietošanas turpināšana pēc datuma, kurā stājas spēkā noteikumu izmaiņas, tiks uzskatīta par atjaunināto noteikumu pieņemšanu.
 6. Visas akcijas un bonusi ir ierobežota laika piedāvājumi, un noteikumi & nosacījumi, kas saistīti ar jebkuru bonusu atlīdzību, var tikt mainīti.
 7. Pēc noklusējuma, laiks, kas pieminēts LV BET piedāvājumos ir iestatīts kā Austrumeiropas vasaras laiks (GMT+3).
 8. LV BET patur tiesības veikt grozījumus jebkuram akcijas piedāvājumam jebkurā laikā, lai labotu acīmredzamas kļūdas, kļūdainas drukas, tipogrāfiskas un vizuālas kļūdas vai, lai uzlabotu piedāvājuma aprakstu.
 9. LV BET vadība patur tiesības izņemt vai mainīt jebkuru akcijas piedāvājumu, noraidīt vai ierobežot bonusus un piedāvājumus jebkuram klientam apstākļos, kas ietver, bet neaprobežojas ar problemātiskām azartspēlēm, akciju un bonusu ļaunprātīgu izmantošanu, un jebkuru citu tehniskas nepilnības izmantošanu.
 10. LV BET patur tiesības diskvalificēt jebkuru spēlētāju no šīs akcijas, ja ir atrasti pierādījumi par tās ļaunprātīgu izmantošanu vai krāpšanu. Ja uzskati LV BET lēmumu par neapmierinošu, vari meklēt alternatīvu strīdus šķīrējtiesu, kuras lēmums tiks uzskatīts par galīgu.
 11. Vispārējie noteikumi tiek piemēroti.

Šie noteikumi var tikt publicēti vairākās valodās informācijas nolūku dēļ un spēlētāju piekļuves atvieglošanai. Ja rodas kāda neatbilstības starp latviešu valodas un ne latviešu valodas versiju šiem Noteikumiem, tad noteicošā ir latviešu valodā publicētā versija.