Promotions
Mūsu

akcijas

SAFE BET ATGRIEZTA LIKME LĪDZ PAT 20€

SAFE BET

Drošība vienmēr pirmajā vietā – atlieciet savas domas par jaunu naudas koku vai zvīņu glabāšanu Jaunajam gadam, jo tagad mēs piedāvājam iespēju atgūt savu likmi līdz pat 20€!

Izklausās lieliski, vai ne?

LŪK, KĀ TAS STRĀDĀ:

 1. Veic kombinēto likmi ar vismaz 5 iekļautiem notikumiem un, ja tikai viens notikums būs zaudēts, mēs atgriezīsim Tavu likmi reālā naudā.
 2. Lai kvalificētos šim piedāvājumam, visām likmēm ir jābūt veiktām un aprēķinātām konkrētajā nedēļā no Pirmdienas plkst. 02:01 līdz nākamajai Pirmdienai plkst. 01:59 GMT +2. Minimālajai likmei ir jābūt 5 EUR, izmantojot minimālo koeficientu 1.25 katram notikumam un minimālo gala koeficientu vismaz 3.00.
 3. Likme (naudas izteiksmē) līdz 20 EUR tiks atgriezta spēlētāju kontos katru nākamo pirmdienu līdz pulksten 19:00 GMT +2.
SAFE BET

Noteikumi

 1. Minimālais atļautais klienta vecums šim akcijas piedāvājumam ir 18 gadi vai arī minimālais vecums, kas pēc likuma noteikts dzīvesvietas jurisdikcijā.
 2. Šis akcijas piedāvājums ir spēkā no 11.02.2021. plkst. 02:00 GMT+2 līdz 1.1.2022. plkst. 01:59 GMT+2.
 3. Tikai likmes veiktas ar reālu naudu var kvalificēties šim piedāvājumam.
 4. Minimālā likmes summa, lai pretendētu uz šo piedāvājumu, ir 5 €.
 5. Visi spēlētāji, kuri veic kombinēto likmi ar vismaz 5 iekļautiem notikumiem, izmantojot minimālo koeficientu 1.25 katram notikumam un galējo koeficientu vismaz 3.00, automātiski kvalificējas šim piedāvājumam.
 6. Likmes summa tiks atmaksāta atpakaļ skaidrā naudā, ja tikai viens notikums kuponā būs zaudēts un visi pārējie notikumi vinnēti.
 7. Šajā akcijā kvalificējas tikai kombinētās likmes, kas veiktas un aprēķinātas vienas nedēļas laikā (no pirmdienas plkst. 02:01 līdz nākamajai pirmdienai plkst. 01:59 GMT +2).
 8. Likme (naudas izteiksmē) līdz 20 EUR tiks atgriezta spēlētāju kontos katru nākamo pirmdienu līdz pulksten 19:00 GMT +2.
 9. Spēlētājiem ir tiesības saņemt tikai vienu naudas atmaksu nedēļā; kvalificējas tikai pirmais kupons, kas veikts laikā no Pirmdienas līdz Svētdienai un iekļauj vismaz 5 notikumus. Visi nākošie likmju kuponi tajā pašā nedēļas posmā netiks ņemti vērā.
 10. Šī akcija nekombinējas ar nevienu citu akcijas piedāvājumu mūsu mājaslapā.
 11. Savstarpēji izslēdzošas likmes, veiktas vienā kuponā, nekvalificējas šim piedāvājumam.
 12. Visiem notikumiem kuponā ir jābūt aprēķinātiem un publicētiem līdz nedēļas beigām (Pirmdien plkst. 01.59 GMT +2).
 13. Šajā akcijā nekvalificējas notikumi, kuri ir aprēķināti kā “anulēti”(koeficients 1.00) un “daļēja uzvara”. Arī daļēji zaudēts notikums tiek uzskatīs par zaudētu.
 14. Likmes veiktas uz virtuālajiem sporta veidiem nekvalificējas šim piedāvājumam.  
 15. Likmes ar izmantotu Cash-out iespēju nekvalificējas šim piedāvājumam.
 16. Likmes veiktas uz dažādām izlasēm, bet vienā un tajā pašā tirgū, vai likmes, kas veiktas līdzvērtīgos tirgos (piemēram, Dubultā Iespēja un Āzijas handikaps +1 / -1), neatbilst šim piedāvājumam.
 17. Šie noteikumi attiecas tikai uz šo akcijas piedāvājumu. Piedaloties šajā akcijā, spēlētājs piekrīt ievērot tās noteikumus un nosacījumus.
 18. LV BET piedāvā personalizētu mājas lapas pieredzi; spēlētājiem ir jāpieslēdzas savam kontam, lai redzētu viņiem pieejamās akcijas.

VISPĀRĪGI

 1. LV BET godprātīgi piedāvā akcijas piedāvājumus spēlētājiem, kuri izmanto mūsu pakalpojumus tikai izklaides nolūkos. Klients atbalsta neizmantot ļaunprātīgi konta atvēršanas iespējas, lai gūtu labumu no bonusiem, ko LV BET piedāvā. LV BET ir nulles tolerances politika pret bonusu ļaunprātīgu izmantošanu un/vai citām aizdomīgām darbībām, un LV BET patur tiesības bloķēt un noņemt bonusus, kā arī visus ar bonusu saistītos laimestus no kontiem, kuri tiek turēti aizdomās par iesaistīšanos šādās darbībās vai uzvedībā. (Šādiem kontiem tiks ierobežota vai pilnībā liegta piekļuve uz akciju saitēm). Ņemiet vērā, ka šādos gadījumos LV BET nav pienākuma atmaksāt uz konta esošos aktīvos līdzekļus, izņemot sākotnēji iemaksātās naudas summas.
 2. “Akcijas ļaunprātīga izmantošana” ir definēta kā, bet neierobežojas ar jebkuru no tālāk minētajiem darbības veidiem:
  • VPN, starpniekservera vai citu paņēmienu un pakalpojumu izmantošana ar nolūku apzināti aizsegt, slēpt vai mainīt IP adreses, lai krāpnieciski izmantotu akcijas piedāvājumus;
  • Neatkarīgi no tā, vai tas mums ir zināms vai nezināms, izmantojot jebkuras programmatūras vai sistēmas kļūdas, nepilnības, defektus, trūkumus vai kļūmes tai skaitā, bet ne tikai, attiecībā uz jebkuru sniegto spēli;
  • Vairāku kontu izveidošana, lai pieprasītu bonusus vai jebkuru citu akcijas piedāvājumu vairāk nekā vienu reizi;
  • Darbojoties sindikātā ar citiem spēlētājiem, lai ļaunprātīgi izmantotu bonusus, apzināti krāptos, vai izrādot cita veida ekspluatējošu rīcību;
  • Pretrunīgu likmju veikšana, ko klients vai klientu grupa ir veikusi vienā un tajā pašā spēļu/ derību tirgū, ar galējo mērķi gūt peļņu neatkarīgi no likmju galējajiem rezultātiem vai jebkura cita veida ļaunprātīgas rīcības;
  • Vienlīdzīgu, nulles vai mazas starpības likmju veikšana;
  • Pārejot no lielām likmēm, kas tiek veiktas uz lielu dispersiju iznākumu, lai pēc lielas uzvaras, pārietu uz normālu dispersijas iznākumu ar mazākām likmēm ar nolūku, lai ātrāk izpildītu derību prasības;
 3. Uz akcijas piedāvājumiem var pretendēt tikai vienu reizi viena persona, mājsaimniecība, ģimene, dzīvesvietas adrese, e-pasta adrese, maksājuma metode, IP adrese, ierīce vai koplietojamā datora vide (lūdzu, ņemiet vērā, ka ja tiek izmantots koplietojamo datoru, piemēram, darba vietā, publiskajā bibliotēkā vai interneta kafejnīcā, tikai vienu reizi lietojot datoru un/ vai IP adresi, būs iespēja saņemt bonusu, balvu, naudas atmaksu utt.) Laimesti tiks izmaksāti tikai tādā gadījumā, ja LV BET nolemj, ka viens vai vairāki bonusi tika pieprasīti patiesas kļūdas vai savienojamības problēmas rezultātā, kas šķiet nejaušs un netiek uzskatīts par krāpniecisku.   
 4. Ja šobrīd esi sevi izslēdzis no azartspēlēm vai pieteicies pašatteikušos personu reģistrā LV BET akcijas perioda laikā, Tev nebūs tiesības pretendēt uz jebkādiem bonusiem, balvām vai akcijām šī pārtraukuma laikā.
 5. LV BET patur tiesības izmanīt Noteikumus un/vai pārtraukt vai atsaukt akciju neparedzētu apstākļu dēļ (piem. nepārvaramas varas dēļ, problēmas ar savienojumu, likuma izmaiņas). LV BET centīsies pēc iespējas laicīgāk brīdināt spēlētājus par šādiem notikumiem. Ja kāds papildinājums Tev šķiet nepieņemams, Tev vajadzētu pārtraukt vietnes izmantošanu, pārtraukt piedalīšanos akcijā un / vai slēgt savu kontu. Lietošanas turpināšana pēc datuma, kurā stājas spēkā noteikumu izmaiņas, tiks uzskatīta par atjaunināto noteikumu pieņemšanu.
 6. Visas akcijas un bonusi ir ierobežota laika piedāvājumi, un noteikumi & nosacījumi, kas saistīti ar jebkuru bonusu atlīdzību, var tikt mainīti.
 7. Pēc noklusējuma, laiks, kas pieminēts LV BET piedāvājumos ir iestatīts kā Austrumeiropas vasaras laiks (GMT+3).
 8. LV BET patur tiesības veikt grozījumus jebkuram akcijas piedāvājumam jebkurā laikā, lai labotu acīmredzamas kļūdas, kļūdainas drukas, tipogrāfiskas un vizuālas kļūdas vai, lai uzlabotu piedāvājuma aprakstu.
 9. LV BET vadība patur tiesības izņemt vai mainīt jebkuru akcijas piedāvājumu, noraidīt vai ierobežot bonusus un piedāvājumus jebkuram klientam apstākļos, kas ietver, bet neaprobežojas ar problemātiskām azartspēlēm, akciju un bonusu ļaunprātīgu izmantošanu, un jebkuru citu tehniskas nepilnības izmantošanu.
 10. LV BET patur tiesības diskvalificēt jebkuru spēlētāju no šīs akcijas, ja ir atrasti pierādījumi par tās ļaunprātīgu izmantošanu vai krāpšanu. Ja uzskati LV BET lēmumu par neapmierinošu, vari meklēt alternatīvu strīdus šķīrējtiesu, kuras lēmums tiks uzskatīts par galīgu.
 11. Vispārējie noteikumi tiek piemēroti.

Šie noteikumi var tikt publicēti vairākās valodās informācijas nolūku dēļ un spēlētāju piekļuves atvieglošanai. Ja rodas kāda neatbilstības starp latviešu valodas un ne latviešu valodas versiju šiem Noteikumiem, tad noteicošā ir latviešu valodā publicētā versija.