Promotions
Mūsu

akcijas

Combo Boost! PALIELINI SAVAS IZREDZES LAIMĒT LĪDZ PAT 100%

COMBO BOOST

Dod sev iespēju laimēt vēl vairāk, izmantojot labāko akcijas piedāvājumu tirgū!

Mēs dodam Tev iespēju palielināt sava kopējā laimesta summu ar fantastisko Combo Boost piedāvājumu.

Iegūsti vēl vairāk no savām likmēm pie LV BET, palielinot likmes koeficientus līdz pat 100%.

Vienkārši veic kombinēto likmi ar diviem vai vairāk atlasītiem notikumiem, ar minimālo koeficientu katram notikumam 1.25, mūsu Sporta produktā.

Paturi prātā, ka jo vairāk notikumus Tu izvēlēsies vienā kuponā, jo lielāku peļņu būs iespējams iegūt!

Šī akcija ir spēkā no 04.02.2021. plkst. 12:00  līdz plkst. 23:59 31.12.2021. plkst. 23:59.  

Spēlē pie LV BET, lai iegūtu vislabāko no saviem ieguldītajiem līdzekļiem.

Lūk kā tas strādā:

 1. Dodies LV BET Sporta sadaļu.
 2. Izvēlies vismaz divus notikumus ar minimālo koeficientu 1.25
 3. Tavs Combo Boost bonus parādīsies derību kuponā, tiklīdz minētās prasības būs izpildītas.
COMBO BOOST
NOTIKUMU SKAITS KUPONĀ KOEFICIENTA PIEAUGUMS (%)
2 notikumi kuponā 2%
3 notikumi kuponā 5%
4 notikumi kuponā 10%
5 notikumi kuponā 15%
6 notikumi kuponā 25%
7 notikumi kuponā 30%
8 notikumi kuponā 35%
9 notikumi kuponā 40%
10 notikumi kuponā 50%
11 notikumi kuponā 60%
12 notikumi kuponā 70%
13 notikumi kuponā 80%
14 notikumi kuponā 90%
15 notikumi kuponā 100%

Noteikumi

 1.  Šis akcijas piedāvājums ir pieejams tikai spēlētājiem, kuri dzīvo Latvijā.
 2. Minimālais atļautais klienta vecums šim akcijas piedāvājumam ir 18 gadi.
 3.  Šis akcijas piedāvājums ir pieejams tikai spēlētājiem, kuriem ir tikai viens reģistrēts konts pie LV BET. Ja LV BET atklās spēlētāju ar vairākiem reģistrētiem kontiem, visi laimesti tiks anulēti.
 4. Tikai likmes veiktas ar reālu naudu var kvalificēties šim piedāvājumam.
 5.  Šī akcija ir spēkā no 04.02.2021. plkst. 12:00  līdz plkst. 23:59 31.12.2021. plkst. 23:59.
 6.  Šis piedāvājums paaugstina kopēju koeficientu par noteiktu procentuālo daudzumu katrai kombinētajai likmei, kura kvalificējas piedāvājumam akcijas laikā.  
 7.  Koeficienta procentuālais pieaugums ir atkarīgs no kuponā izvēlēto notikumu skaita, kā norādīts zemāk:
  • 2 notikumi kuponā - 2%
  • 3 notikumi kuponā - 5%
  • 4 notikumi kuponā - 10%
  • 5 notikumi kuponā - 15%
  • 6 notikumi kuponā - 25%
  • 7 notikumi kuponā - 30%
  • 8 notikumi kuponā - 35%
  • 9 notikumi kuponā - 40%
  • 10 notikumi kuponā - 50%
  • 11 notikumi kuponā - 60%
  • 12 notikumi kuponā - 70%
  • 13 notikumi kuponā - 80%
  • 14 notikumi kuponā - 90%
  • 15 notikumi kuponā vai vairāk- 100%
 8. Piemēram, kombinētajai likmei, ar atlasītiem 6 notikumiem, kopējais koeficients palielināsies par 25%. Ja spēlētājs veiks šādu kombinēto likmi ar kopējo koeficientu 8.00, pēc koeficienta palielināšanas, likmes koeficients tiks palielināts līdz 10.00.
 9. Tikai kombinētās likmes ar minimālo koeficientu katrai likmei 1.25 kvalificējas Combo Boost piedāvājumam.
 10. Gadījumā ja viens vai vairāk notikumi tiek anulēti, šie anulētie/atceltie notikumi nekvalificēsies Combo Boost piedāvājumam. Piemēram, spēlētājs veic kombinēto likmi, kas sastāv no septiņiem notikumiem un viņa koeficients ir palielināts par 30%, tomēr viens no notikumiem tika atcelts. Šajā gadījumā, Combo Boost piedāvājumam kvalificēsies tikai atlikušie seši notikumi, un kopējais koeficients tiks palielināts par 25%, ņemot vērā sešu notikumu palielinājuma koeficientu.
 11.  Likmes veiktas uz virtuālajiem sporta veidiem vai likmes ar izmantotu Cash-Out (naudas izmaksas) iespēju nekvalificējas šim piedāvājumam.
 12. Likmes veiktas uz dažādām izlasēm, bet vienā un tajā pašā tirgū, vai likmes, kas veiktas līdzvērtīgos tirgos (piemēram, Dubultā Iespēja un Āzijas handikaps +1 / -1), neatbilst šim piedāvājumam.
 13.  Šie noteikumi attiecas tikai uz šo akcijas piedāvājumu. Piedaloties šajā akcijā, spēlētājs piekrīt ievērot tās noteikumus un nosacījumus.
 14.  LV BET piedāvā personalizētu mājas lapas pieredzi; spēlētājiem ir jāpieslēdzas savam kontam, lai redzētu viņiem pieejamās akcijas.

VISPĀRĪGI

 1. ET godprātīgi piedāvā akcijas piedāvājumus spēlētājiem, kuri izmanto mūsu pakalpojumus tikai izklaides nolūkos. Klients atbalsta neizmantot ļaunprātīgi konta atvēršanas iespējas, lai gūtu labumu no bonusiem, ko LV BET piedāvā. LV BET ir nulles tolerances politika pret bonusu ļaunprātīgu izmantošanu un/vai citām aizdomīgām darbībām, un LV BET patur tiesības bloķēt un noņemt bonusus, kā arī visus ar bonusu saistītos laimestus no kontiem, kuri tiek turēti aizdomās par iesaistīšanos šādās darbībās vai uzvedībā. (Šādiem kontiem tiks ierobežota vai pilnībā liegta piekļuve uz akciju saitēm). Ņemiet vērā, ka šādos gadījumos LV BET nav pienākuma atmaksāt uz konta esošos aktīvos līdzekļus, izņemot sākotnēji iemaksātās naudas summas.
 2. “Akcijas ļaunprātīga izmantošana” ir definēta kā, bet neierobežojas ar jebkuru no tālāk minētajiem darbības veidiem:
 3. VPN, starpniekservera vai citu paņēmienu un pakalpojumu izmantošana ar nolūku apzināti aizsegt, slēpt vai mainīt IP adreses, lai krāpnieciski izmantotu akcijas piedāvājumus;
  • Neatkarīgi no tā, vai tas mums ir zināms vai nezināms, izmantojot jebkuras programmatūras vai sistēmas kļūdas, nepilnības, defektus, trūkumus vai kļūmes tai skaitā, bet ne tikai, attiecībā uz jebkuru sniegto spēli;
  • Vairāku kontu izveidošana, lai pieprasītu bonusus vai jebkuru citu akcijas piedāvājumu vairāk nekā vienu reizi;
  • Darbojoties sindikātā ar citiem spēlētājiem, lai ļaunprātīgi izmantotu bonusus, apzināti krāptos, vai izrādot cita veida ekspluatējošu rīcību;
  • Pretrunīgu likmju veikšana, ko klients vai klientu grupa ir veikusi vienā un tajā pašā spēļu/ derību tirgū, ar galējo mērķi gūt peļņu neatkarīgi no likmju galējajiem rezultātiem vai jebkura cita veida ļaunprātīgas rīcības;
  • Vienlīdzīgu, nulles vai mazas starpības likmju veikšana;
  • Pārejot no lielām likmēm, kas tiek veiktas uz lielu dispersiju iznākumu, lai pēc lielas uzvaras, pārietu uz normālu dispersijas iznākumu ar mazākām likmēm ar nolūku, lai ātrāk izpildītu derību prasības;
 4. Uz akcijas piedāvājumiem var pretendēt tikai vienu reizi viena persona, mājsaimniecība, ģimene, dzīvesvietas adrese, e-pasta adrese, maksājuma metode, IP adrese, ierīce vai koplietojamā datora vide (lūdzu, ņemiet vērā, ka ja tiek izmantots koplietojamo datoru, piemēram, darba vietā, publiskajā bibliotēkā vai interneta kafejnīcā, tikai vienu reizi lietojot datoru un/ vai IP adresi, būs iespēja saņemt bonusu, balvu, naudas atmaksu utt.) Laimesti tiks izmaksāti tikai tādā gadījumā, ja LV BET nolemj, ka viens vai vairāki bonusi tika pieprasīti patiesas kļūdas vai savienojamības problēmas rezultātā, kas šķiet nejaušs un netiek uzskatīts par krāpniecisku.  
 5. Ja šobrīd esi sevi izslēdzis no azartspēlēm vai pieteicies pašatteikušos personu reģistrā LV BET akcijas perioda laikā, Tev nebūs tiesības pretendēt uz jebkādiem bonusiem, balvām vai akcijām šī pārtraukuma laikā.
 6. LV BET patur tiesības izmanīt Noteikumus un/vai pārtraukt vai atsaukt akciju neparedzētu apstākļu dēļ (piem. nepārvaramas varas dēļ, problēmas ar savienojumu, likuma izmaiņas). LV BET centīsies pēc iespējas laicīgāk brīdināt spēlētājus par šādiem notikumiem. Ja kāds papildinājums Tev šķiet nepieņemams, Tev vajadzētu pārtraukt vietnes izmantošanu, pārtraukt piedalīšanos akcijā un / vai slēgt savu kontu. Lietošanas turpināšana pēc datuma, kurā stājas spēkā noteikumu izmaiņas, tiks uzskatīta par atjaunināto noteikumu pieņemšanu.
 7. Visas akcijas un bonusi ir ierobežota laika piedāvājumi, un noteikumi & nosacījumi, kas saistīti ar jebkuru bonusu atlīdzību, var tikt mainīti.
 8. Pēc noklusējuma, laiks, kas pieminēts LV BET piedāvājumos ir iestatīts kā Austrumeiropas vasaras laiks (GMT+3).
 9. LV BET patur tiesības veikt grozījumus jebkuram akcijas piedāvājumam jebkurā laikā, lai labotu acīmredzamas kļūdas, kļūdainas drukas, tipogrāfiskas un vizuālas kļūdas vai, lai uzlabotu piedāvājuma aprakstu.
 10. LV BET vadība patur tiesības izņemt vai mainīt jebkuru akcijas piedāvājumu, noraidīt vai ierobežot bonusus un piedāvājumus jebkuram klientam apstākļos, kas ietver, bet neaprobežojas ar problemātiskām azartspēlēm, akciju un bonusu ļaunprātīgu izmantošanu, un jebkuru citu tehniskas nepilnības izmantošanu.
 11. LV BET patur tiesības diskvalificēt jebkuru spēlētāju no šīs akcijas, ja ir atrasti pierādījumi par tās ļaunprātīgu izmantošanu vai krāpšanu. Ja uzskati LV BET lēmumu par neapmierinošu, vari meklēt alternatīvu strīdus šķīrējtiesu, kuras lēmums tiks uzskatīts par galīgu.
 12. Vispārējie noteikumi tiek piemēroti.

Šie noteikumi var tikt publicēti vairākās valodās informācijas nolūku dēļ un spēlētāju piekļuves atvieglošanai. Ja rodas kāda neatbilstības starp latviešu valodas un ne latviešu valodas versiju šiem Noteikumiem, tad noteicošā ir latviešu valodā publicētā versija.